Torbalı Vestel Beyazeşya – Klima Servis Hizmeti

Vestel Servisi

İzmir Torbalı Beyaz Eşya Klima Tamir Bakım Hizmeti

Torbalı Vestel Servisi

Torbalı Vestel Beyazeşya – Klima Servis Çağrı Merkezi 0232 332 24 86

 • Aynı Gün Servis Hizmeti
 • Orjinal Yedek Parça
 • 1 Yıl İşçilik ve Malzeme Garantisi
 • Bakım Arıza ve Montaj Hizmeti

Torbalı Vestel Çağrı Merkezi

vestel servis

Torbalı Vestel Arıza Bakım Hizmeti

Beyaz eşyalar bir evin en temel ihtiyaçları arasında ilk sıralardadır. Vestel beyaz eşya konusunda Türkiye’deki lider firmalardan bir tanesidir. Uygun fiyatlı olmalarının yanında Vestel beyaz eşyalar uzun süre güven içerisinde kullanabileceğiniz konforlu ürünlerdir.

Yılların geçmesiyle birlikte tüm beyaz eşyalar yıpranma ve arızalanma tehlikesiyle karşı karşıya kalmaktadır. Yoğun kullanım sonucu oluşabilecek arızalarda firmamız Vestel beyaz eşya servis hizmetleriyle yanınızda olacaktır.

Torbalı Vestel Servis konusunda firmamız, sorumluluğunun bilincinde olarak kaliteli ve hızlı bir hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Personellerimiz eğer yapılabiliyorsa yerinde beyaz eşyalarınızı tamir etmektedir. Büyük bir sorun olması ve yerinde tamir imkanının bulunmaması durumunda ise atölyeye alınır.

Beyaz eşyanızı alarak tamirini firmamız bünyesinde gerçekleştirecektir.

vestel beyazeşya servisi

Teslim alınan tüm beyaz eşyalar en kısa süre içerisinde tamir edilerek müşterimizin adresine geri getirilmektedir. Torbalı Vestel Beyaz Eşya Servis işlemlerinde uzman ekibimiz profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Ekiplerimize 0232 332 24 86 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Kafanızdaki tüm soruları iletebilirsiniz. Arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Beyaz eşyalarınızı güven içerisinde tamir ettirebilirsiniz.

Vestel beyaz eşya servis Türkiye genelinde hizmet vermeye yıllardır devam etmektedir. Teknik servisimiz çalışanlarımız işlerini titizlik ve kalite içerisinde yönetmektedir. Vestel markalı teknik hizmetini veren firmamız tüketicilerimiz için en hızlı ve uygun servis anlayışına sahip. Vestel servis gün boyu gelen taleplere cevap vermektedir. Sorunları çözüme ulaştırmak için size yardımcı olmaktadır.

Müşterilerimize en hızlı ve en güvenilir hizmeti vermek için haftanın 7 günü 24 saat boyunca çalışmalarını sürdürmekte, en kapsamlı çözümleri ayağınıza getiriyoruz. Cihazlarınızın tüm bakım onarım ve montaj hizmetlerini profesyonel bir ekipten almak istiyorsanız çağrı servisimize talepte bulunabilirsiniz. Vestel servis müşterilerin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.


buzdolabıbuzdolabı
çamaşır makinesiçamaşır makinesi
kurutma makinesikurutma makinesi
bulaşık makinesibulaşık makinesi
ankastreankastre
klimaklima

Torbalı Vestel Klima Servis

vestel klima servisi

Yaz aylarında soğutma, kış aylarında ısıtma özelliğine sahiptirler. Klimalar belki de yüzyılın en büyük icatları arasında yer almaktadır.

Vestel firması Vestel bünyesinde üretim gerçekleştiren Zorlu şirketine ait önemli markalardan bir tanesidir. Birbirinden farklı birçok ürüne sahiptirler.

Vestel klimalar uygun fiyatlı ve dayanıklı ürünlerdir. Birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Kolay kolay arızalanmayan bu ürünler, yıllar içerisinde yoğun kullanım ve bakım işlemlerinin düzgün yapılmaması gibi sebeplerle arızalanabilmektedir.

Torbalı Vestel Klima Servis işlerimizin tamamında hızlı müdahale gerçekleştiren ekiplerimizle, müşteri odaklı ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Firmamız müşteri memnuniyeti prensiplerini temel alan uygulamalar çerçevesinde tüm personeli teknik ve sosyal yönden eğitime tabi tutmaktadır. Çıkan son teknoloji ürünler sürekli takip edilerek, güncel ürün bilgisi ve ürünlerin orijinal yedek parçaları her daim stoklarımızda bulunmaktadır. Değişimini sağladığımız her parça 1 yıl süresince firmamızın garantisi altındadır.

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için daha çok çalışıyor, 7 gün 24 saat ulaşılabilen destek hattımızla acil Torbalı Vestel Servis hizmeti sunuyoruz. 0232 332 24 86 numaralı telefondan günün istediğiniz saati bize ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, ekiplerimizin en kısa sürede adresinize gelebilmesi için arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Firmamızın Vestel klima servis hizmetinden çok memnun kalacaksınız.

izmir beyazeşya servisi

İzmir Torbalı Vestel Beyazeşya Klima Arıza Bakım Hizmeti

 

Torbalı Vestel Teknik Servis 0232 332 24 86 Uzman Kadromuz İle Aynı Gün Servis Hizmeti Sunmaktayız.

vestel servisi çağrı merkezi
Torbalı Vestel Anahtar Bulutu

Torbalı Vestel Servis I Torbalı Vestel Beyazeşya Servis I Torbalı Vestel Klima Servis I Torbalı Vestel Çamaşır Makinesi Servis I Torbalı Vestel Bulaşık Makinesi Servis I Torbalı Vestel Buzdolabı Servis I Torbalı Vestel Fırınlı Ocak Servis

İzmir Vestel Servis Hizmet Bölgelerimiz

Torbalı Vestel Servis

Torbalı Vestel Beyazeşya Servis

Dizayn Teknik Servisi olarak beyazeşya servisarıza ve bakım hizmeti sunmaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ankastre set, dablumbaz, fırınlı ocak ve küçük ev aletleri cihazlarınıza uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Vestel Servis tüm izmir bölgesindeki semtlere aynı gün arıza ve bakım hizmeti sunmaktadır.

Torbalı Vestel Servis İzmir
 • Ürününüz arıza yaptığında sizi en çok mutlu edecek husus çabukluktur.
 • Vestel ürünleriniz hayatınızı kolaylaştırdığı gibi olası bir arıza durumunda bir ev için en önemli sayılabilecek konularda sizlere büyük sıkıntılar çıkarabilir.
 • Vestel Servis her geçen gün gelişerek ve büyüyerek yayılan servis ağı sayesinde sizlere en hızlı vestel servis hizmeti sunmayı garantiliyor.
 • Vestel Servis’imiz bu gayretle uzun süredir sektörde faaliyet gösterirken yenilikçi ve eğitimli personelleri kadrosunda barındırmıştır. vestel kullanıcılarına verilen hizmetin kaliteli olabilmesi için profesyonel bir ekiple çalışmanın gerekli olduğunu bizlere siz değerli müşterilerimiz öğretmiştir.
 • Değişen her parça ve yapılan işleme 1 yıl parça garantisi veriyoruz.
 • Ekonomik Servis Tüm servis ihtiyaçlarınızda korkutucu faturalara son verdik. Sizler için kolaylık sağlamakta sınır tanımayan Vestel Servis’i nin kolaylıklarından biri ise ödeme kolaylığıdır. Cihazınızın onarımı tamamlanmadan sizden hiçbir isim altında ücret talep edilmez.
 • Kredi kartı geçerlidir.

Dost Siteler

Kombi Yetkili Servisi I Klima Yetkili Servisi I Kombi Servisi I Beyazeşya Servisi

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir