Karabağlar Klima Servisi

Karabağlar Klima Arıza Bakım Servisi

Klima Servis Çağrı Merkezi Karabağlar 0232 332 24 86

Karabağlar Klima Servisi olarak evinizde veya iş yerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazlarınızın arıza ve bakımlarını profesyonel kadromuz ile sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Karabağlar Klima Servisi aynı gün uzman kadromuz ile salon tipi klima, kaset tipi klima, duvar tipi klima, vrf klima, vrv klima, inverter klima, mono siplit klima, klima santralleri cihazlarına arıza bakım hizmeti sağlamaktayız.

Yılda 1 kez mutlaka klima cihazlarınıza ilaçlı periyodik bakım yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılmayan klima cihazı çalışma performansında düşüklük, yeteri kadar ısıtma ve soğutma verimliliği azlığı vede ileri dönük arızaya yol açmaktadır.

Dizayn Teknik Klima Servisi olarak siz değerli tüketicilerimize Karabağlar bölgesinde teknik servis şubemiz ile garantili olarak servis hizmeti vermekteyiz.

Klima Montaj işlemleri, Klima Yerdeğişim işlemleri, Klima Gaz Dolumu, Klima Arıza ve Bakım işlemlerini uzman kadromuz ile kusursuz olarak yapmaktayız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir