Altus Beyazeşya – Klima Servis Hizmeti

Altus Servisi

 Altus Beyazeşya – Klima Servis Çağrı Merkezi 0232 332 24 86

Çağrı Merkezi

İzmir Altus Teknik Servisi

Beyaz eşyalar bir evin en temel ihtiyaçları arasında ilk sıralardadır.
Bir kadının adeta eli ayağı olan ürünlerdir beyazeşya. Bir kez alındığında uzun yıllar boyunca kullanılabilen dayanıklı eşyalardır. Altus beyaz eşya konusunda Türkiye’deki lider firmalardan bir tanesidir. Uygun fiyatlı olmalarının yanında Altus beyaz eşyalar uzun süre güven içerisinde kullanabileceğiniz konforlu ürünlerdir.

Yılların geçmesiyle birlikte tüm beyaz eşyalar yıpranma ve arızalanma tehlikesiyle karşı karşıya kalmaktadır. Yoğun kullanım sonucu oluşabilecek arızalarda firmamız Altus beyaz eşya servis hizmetleriyle yanınızda olacaktır.

Altus Servis hizmet konusunda uzman personelleri bünyesinde barındıran bir firmadır. Kaliteli ve hızlı bir hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Aynı gün servis için adresinize gelinmektedir. Eğer yapılabiliyorsa yerinde beyaz eşyalarınızı tamir edilir. Daha büyük bir sorun olması durumunda cihaz atölyeye alınır. Firmamız bünyesinde onarımı atölyede gerçekleştirilir.

Teslim alınan tüm beyaz eşyalar en kısa süre içerisinde tamir edilerek müşterimizin adresine geri getirilmektedir. 

Altus Beyaz Eşya Servis işlemlerinde uzman ekibimiz işini yapar. Son teknoloji ürünlerden en eski model ürünlere kadar tüm beyaz eşyalarda hizmet sunmaktadır.

Size en hızlı hizmeti sunabilmek için çalışmaktayız. Altus Servis ekiplerimize 0232 332 24 86 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Kafanızdaki tüm soruları iletebilirsiniz. Arıza kaydınızı oluşturarak beyaz eşyalarınızı güven içerisinde tamir ettirebilirsiniz.

Altus beyaz eşya servisi Türkiye genelinde hizmet vermeye yıllardır devam etmektedir. Teknik servisimiz çalışanlarımız işlerini titizlik ve kalite içerisinde yönetmektedir. Altus markalı teknik hizmetini veren firmamız tüketicilerimiz için en hızlı ve uygun servis anlayışına sahip. Altus servis’ gün boyu gelen taleplere cevap vermekte ve sorunları çözüme ulaştırmak için size yardımcı olmaktadır.

Müşterilerimize en hızlı ve en güvenilir hizmeti vermek için, haftanın 6 günü 24 saat boyunca çalışmalarını sürdürmektedir.

En kapsamlı çözümleri ayağınıza getiriyoruz.

Cihazlarınızın tüm bakım onarım ve montaj hizmetlerini profesyonel bir ekipten almak istiyorsanız çağrı servisimize talepte bulunabilirsiniz.

Firmamız müşterilerin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.


buzdola
buzdolabı
çamaşır makinesi
kurutma makinesi
bulaşık makinesi
ankastre

Kepek
klima

Altus Klima Servis

altus klima servisi
Yaz aylarında soğutma, kış aylarında ısıtma özelliğine sahip olmasıyla klimalar belki de yüzyılın en büyük icatları arasında yer almaktadır. Altus firması Arçelik bünyesinde üretim gerçekleştiren Koç şirketine ait önemli markalardan bir tanesidir. Birbirinden farklı birçok ürüne sahip olmasının yanında Altus klimalar uygun fiyatlı ve dayanıklı ürünler olmalarıyla birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Kolay kolay arızalanmayan bu ürünler, yıllar içerisinde yoğun kullanım ve bakım işlemlerinin düzgün yapılmaması gibi sebeplerle arızalanabilmektedir. Klima Servis hizmetimiz devreye girmektedir. Firmamız kusursuz tamir hizmetini sunmaktadır.

Servis hizmetimizi doğru olarak yapmaktayız.

Altus Klima Servis işlerimizin tamamında hızlı müdahale gerçekleştiren ekiplerimizle, müşteri odaklı ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Firmamız müşteri memnuniyeti prensiplerini temel alan uygulamalar çerçevesinde tüm personeli teknik ve sosyal yönden eğitime tabi tutmaktadır. Çıkan son teknoloji ürünler sürekli takip edilerek, güncel ürün bilgisi ve ürünlerin orijinal yedek parçaları her daim stoklarımızda bulunmaktadır. Değişimini sağladığımız her parça 1 yıl süresince firmamızın garantisi altındadır.

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için daha çok çalışıyor, 7 gün 24 saat ulaşılabilen destek hattımızla acil Altus Servis hizmeti sunuyoruz. 0232 332 24 86 numaralı telefondan günün istediğiniz saati bize ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, ekiplerimizin en kısa sürede adresinize gelebilmesi için arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Firmamızın Altus klima servis hizmetinden çok memnun kalacaksınız.

İzmir Altus Beyazeşya Klima Arıza Bakım Hizmeti

 

Altus Teknik Servis 0232 332 24 86 Uzman Kadromuz İle Aynı Gün Servis Hizmeti Sunmaktayız.

Anahtar Bulutu

Altus Servis I Altus Beyazeşya Servisi I Altus Klima Servisi I Altus Çamaşır Makinesi Servisi I Altus Bulaşık Makinesi Servisi I Altus Buzdolabı Servisi I Altus Fırınlı Ocak Servisi

İzmir Altus Servis Hizmet Bölgelerimiz
Aliağa Altus ServisMenemen Altus ServisÇiğli Altus ServisKarşıyaka Altus ServisBayraklı Altus ServisBornova Altus ServisKemalpaşa Altus ServisBuca Altus ServisKonak Altus ServisKarabağlar Altus ServisBalçova Altus ServisGöztepe Altus ServisNarlıdere Altus ServisGüzelbahçe Altus ServisUrla Altus ServisÇeşme Altus ServisGaziemir Altus ServisMenderes Altus ServisTorbalı Altus Servis,
Ana sayfa » Altus Servisi

Dost Siteler

Kombi Yetkili Servisi I Klima Yetkili Servisi I Kombi Servisi I Beyazeşya Servisi

<!-- Google tag (gtag.js) -->
<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-38172861-1"></script>
<script>
  window.dataLayer = window.dataLayer || [];
  function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
  gtag('js', new Date());

  gtag('config', 'UA-38172861-1');
</script>

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir